+420 725 927 576

Reference

 

Lukáš Fiala, CEO & Marketing Director, Baby Direkt


Rádi bychom vám poděkovali za profesionální služby, při návrhu nové koncepce skladového řešení v rámci centrální pobočky v Brně – Modřicích, které bylo vlivem dynamického rozvoje naši společnosti potřeba. Díky vaši znalosti trhu, detailní analýze současného provozu a návrhu optimalizačních opatření jsme mohli plynule přestěhovat sklad velkoobchodu, maloobchodu i e-shopu, včetně kompletního kancelářského a vývojového zázemí do nových moderních prostor. Díky tomuto došlo ke zefektivnění celého provozu, snížení absolutních i relativních nákladů a získání dalších zdrojů a kapacit pro rozvoj našeho podnikání. Vaše služby rádi využijeme i do budoucna a všem, nejen rodinným, firmám v podobné situaci Vás můžeme vřele doporučit.
 

Andrej Palič, Regional Director CEE, Euro Pool System


Chtěli bychom vám poděkovat za pomoc při hledání vhodných prostor pro expanzi naší společnosti na rumunský trh. Podařilo se vám najít ideální kombinaci dočasného umístění ve velmi rychlém čase, s plynulou návazností na trvalé řešení v nejlepší možné lokalitě, tedy v těsné blízkosti našeho koncového klienta, což je klíčové pro kvalitu námi poskytovaných služeb. Rádi vašich služeb využijme znovu při expanzi do dalších zemí.
 

Norbert Gürntke, Director of Operations, Telair International


Telair vyvíjí a vyrábí systémy pro nakládku pro všechny hlavní výrobce letadel a letecké společnosti. Hledali jsme sklad v České republice a po internetovém vyhledávání jsme kontaktovali společnost Rapak&Co. Doba odezvy byla neuvěřitelně rychlá a ve velmi krátké době byl identifikován nájemní objekt. V průběhu jednání byla společnost Rapak&Co. velmi nápomocná, při překládání veškerých činností souvisejících se smlouvami, při návštěvách na místě, jakýchkoli organizačních otázkách. Doba odezvy byla někdy v řádu minut, což bylo vysoce oceněno. Rapak&Co. se také profesionálně zabývalo změnami smluv na poslední chvíli. Byli jsme velmi spokojeni s profesionalitou, integritou a pracovním nasazením společnosti Rapak&Co.
 

Ing. Tomáš Mazdra, CEO, Force Production


Rapak&Co. naší firmě Force Production velmi pomohlo v nelehké době, kdy jsme na začátku COVID krize dostali výpověď z areálu, kde jsme fungovali 11 let. Zkoušeli jsme hledat u jiných společností, ale nikdo nám nedokázal pomoci, jelikož naše kritéria nebyla úplně jednoduchá. Pan Rapák nám nejen našel skvělé skladové a kancelářské prostory, ale pomohl nám i s majitelem vyjednat nadstandartní podmínky a dá se i říci, že naší firmu zachránil.
 

Igor Patráš, jr., jednatel, twd CZ, s.r.o., twd SK, s.r.o., Trendwood – twd, s.r.o.


V rámci plánovaného rozvoje naši společnosti a stále silnějšímu působení na českém trhu jsme potřebovali najít nové moderní skladové prostory s kancelářemi a showroomem, s flexibilní možností expanze do budoucna. Rapak&Co. se podařilo rychle identifikovat vhodné možnosti, provedli finanční analýzu různých variant a nakonec nám pomohli vyjednat nadstandardní podmínky v moderních prostorách, s flexibilní možností další expanze jakmile budeme potřebovat. Děkujeme, a všem firmám můžeme vaše služby vřele doporučit.